Kadra

BOGUSŁAW BORKOWSKI

Właściciel i główny trener, magister wychowania fizycznego o specjalizacjach: kulturystyka oraz korektywa i kompensacja. Od dziecka uprawiam sport i zawsze był on bardzo ważnym elementem mojego życia. Próbowałem wielu dyscyplin – biegi, zapasy, pływanie ale to właśnie sport siłowy stał się moją pasją. Od 1997 r. związany jestem z kulturystyką a w roku 2003 otworzyłem swój wymarzony klub SANDOW. Początkowo sam a później wraz z moimi podopiecznymi brałem udział w zawodach kulturystycznych, którzy mogą pochwalić się wysokimi lokatami nie tylko na arenie krajowej ale również światowej. W 2008 roku otrzymałem dyplom za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej od Ministra Sportu i Turystyki – Mirosława Drzewieckiego. Wysiłek motywuje mnie do działania, poprawia samopoczucie dzięki czemu zapominam o swoich problemach. Uważam, że to właśnie sport ukształtował mój charakter i to kim jestem dziś. Mam nadzieję, że po części mi się to udało.


ZUZANNA KOŁODZIEJ

Cześć, jestem instruktorem Zumby od prawie 8 lat. Wcześniej prowadziłam inne formy fitnessu, ale ze względu na pasję jaką są tańce latynoamerykańskie, które uprawiałam od najmłodszych lat, zumba stała się najbliższa mojemu sercu, dzięki czemu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja praca jest moją pasją. Moje zajęcia to ekscytująca i motywująca muzyka, proste ale bardzo ciekawe kroki co sprawi, że będziesz bawić się już od samego początku. Myślisz sobie, że nie masz kondycji, żadnych umiejętności tanecznych nie szkodzi Zumba zaprojektowana jest dla wszystkich, po prostu każdy może to robić. A zatem widzimy się na moich zajęciach.


AGNIESZKA GRZESIK

Od lat pasjonuję mnie fitness. Jestem dyplomowaną instruktorką Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością fitness. Prowadzę zajęcia  TBC, ABT, tabatę, trening obwodowy jak również zajęcia body mind: zdrowy kręgosłup, aktywny senior i stretching. Uwielbiam pływać, jeździć na rowerze i łyżwach. Dwa lata temu w kwietniu przebiegłam swoje pierwsze 10 km  a 4 miesiące później przebiegłam półmaraton, który był najlepszym prezentem na 40 urodziny. Jestem optymistką, lubię pracę z ludźmi. Zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Chcę aby osoby przychodzące na moje zajęcia wychodziły zmęczone ale uśmiechnięte. Moje treningi to również dobra zabawa.


RENATA SYROKA

Absolwentka Polskiej Akademii Sportu – trener personalny, instruktor kulturystyki i ćwiczeń siłowych, instruktor zajęć fitness. Wspiera i motywuje ludzi w dążeniu do celu, zaraża optymizmem i uśmiechem. Na zajęciach dba o bezpieczeństwo uczestników skupiając uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Uwielbia widzieć zadowolenie na twarzach podopiecznych oraz zmiany zachodzące w ich wyglądzie. Cały czas poszerza swoją wiedzę, aby maksymalnie urozmaicić prowadzone zajęcia. Wyznaje zasadę „zdrowe ciało to szczęśliwy człowiek”.


SZYMON BURAKOWSKI

Od najmłodszych lat moją pasją był sport, moje początki to kulturystyka, jednak z biegiem lat mój rozwój osobisty stał się dla mnie celem. Poszerzałem swoją wiedzę o treningi funkcjonalne i wytrzymałościowe – sztuki walki, crossfit, kettlelebell i TRX. Od kilku lat prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne gdzie stawiam na motywację, technikę i efekty. Najważniejsze dla mnie to rozpoznanie potrzeb, dobranie odpowiedniego treningu i 100% zaangażowania. Jestem trenerem kulturystyki, kettlebell – ćwiczenia z odważnikami i systemów podwieszanych TRX. Zapraszam wszystkich na moje zajęcia budujące sylwetkę, zwiększające wytrzymałość i poprawiające kondycję.