Kadra

BOGUSŁAW BORKOWSKI

Właściciel i główny trener, magister wychowania fizycznego o specjalizacjach: kulturystyka oraz korektywa i kompensacja. Od dziecka uprawiam sport i zawsze był on bardzo ważnym elementem mojego życia. Próbowałem wielu dyscyplin – biegi, zapasy, pływanie ale to właśnie sport siłowy stał się moją pasją. Od 1997 r. związany jestem z kulturystyką a w roku 2003 otworzyłem swój wymarzony klub SANDOW. Początkowo sam a później wraz z moimi podopiecznymi brałem udział w zawodach kulturystycznych, którzy mogą pochwalić się wysokimi lokatami nie tylko na arenie krajowej ale również światowej. W 2008 roku otrzymałem dyplom za szczególne osiągnięcia w pracy szkoleniowej od Ministra Sportu i Turystyki – Mirosława Drzewieckiego. Wysiłek motywuje mnie do działania, poprawia samopoczucie dzięki czemu zapominam o swoich problemach. Uważam, że to właśnie sport ukształtował mój charakter i to kim jestem dziś. Mam nadzieję, że po części mi się to udało.


ZUZANNA KOŁODZIEJ

Cześć, jestem instruktorem zumby od prawie 6 lat. Wcześniej prowadziłam inne formy fitnessu, ale ze względu na pasję jaką są tańce latynoamerykańskie, które uprawiałam od najmłodszych lat, zumba stała się najbliższa mojemu sercu, dzięki czemu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że moja praca jest moją pasją. Moje zajęcia to ekscytująca i motywująca muzyka, proste ale bardzo ciekawe kroki co sprawi, że będziesz bawić się już od samego początku. Myślisz sobie, że nie masz kondycji, żadnych umiejętności tanecznych nie szkodzi Zumba zaprojektowana jest dla wszystkich, po prostu każdy może to robić. A zatem widzimy się na moich zajęciach.


AGNIESZKA GRZESIK

Od lat pasjonuję mnie fitness. Jestem dyplomowaną instruktorką Polskiej Akademii Sportu ze specjalnością fitness. Prowadzę zajęcia  TBC, ABT, tabatę, trening obwodowy jak również zajęcia body mind: zdrowy kręgosłup, aktywny senior i stretching. Uwielbiam pływać, jeździć na rowerze i łyżwach. Dwa lata temu w kwietniu przebiegłam swoje pierwsze 10 km  a 4 miesiące później przebiegłam półmaraton, który był najlepszym prezentem na 40 urodziny. Jestem optymistką, lubię pracę z ludźmi. Zwracam szczególną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń. Chcę aby osoby przychodzące na moje zajęcia wychodziły zmęczone ale uśmiechnięte. Moje treningi to również dobra zabawa.


KRZYSZTOF CZŁAPSKI

Wielokrotny Mistrz Polski oraz medalista Mistrzostw Świata i Europy w Nordic Walking. Od kilkunastu lat instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness – ćwiczenia psychofizyczne (Joga, Tai Chi, Qiqong). Zapraszamy Cię do świata jogi. Możesz zacząć pasjonującą przygodę z tym niezwykłym sportem, który ma na celu rozwijać ciało i umysł. Proponujemy Ci ćwiczenia, które zarówno pozwolą dobrze zakończyć dzień, zadbać o Twój kręgosłup oraz pozbyć się całodniowego stresu. Krzysztof jest bardzo precyzyjny i skupiony podczas prowadzenia zajęć dodatkowo jest niezmiernie pozytywną osobą, co na pewno od razu wyczujecie 🙂

LUIZA LITAWSKA

Ukończyłam kurs w Polska Akademia Sportu w Warszawie oraz zdobyłam Certyfikat z Budowania Jednostki Treningowej.
Od najmłodszych lat jestem związana ze sportem, a dokładnie z tenisem ziemnym. Jako członek Klubu Legia Warszawa odniosłam wiele sukcesów w dyscyplinie jaką jest tenis ziemny oraz nabyłam szereg umiejętności istotnych w pracy trenera. Kocham aktywność fizyczną a siłownia jest moim drugim domem. Jako trener jestem wymagająca i konsekwentna. Wśród moich podopiecznych dostałam pseudonim KAT TRENINGOWY. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Skutecznie pomogę w pozbyciu się tkanki tłuszczowej oraz rozbudowaniu masy mięśniowej. Jeśli chcecie osiągnąć wymarzoną sylwetkę – TRENUJCIE ZE MNĄ!

MARTA TRUSZKOWSKA

Jestem licencjonowanym instruktorem Fit and Jump, instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalizacją fitness, prywatnie mamą 5latka, fanką kotów, tatuażu oraz mocnych brzmień 🙂 Uwielbiam sport pod każdą postacią – biegam maratony, pływam, jeżdżę na rowerze. Swoją pasją i energią staram się zarażać na zajęciach-kocham wycisk, ale jednocześnie zwracam uwagę na technikę. Muza jaka króluje na zajęciach to m. in hity lat 80 i 90 tych  zapraszam 🙂


SZYMON BURAKOWSKI

Od najmłodszych lat moją pasją był sport, moje początki to kulturystyka, jednak z biegiem lat mój rozwój osobisty stał się dla mnie celem. Poszerzałem swoją wiedzę o treningi funkcjonalne i wytrzymałościowe – sztuki walki, crossfit, kettlelebell i TRX. Od kilku lat prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne gdzie stawiam na motywację, technikę i efekty. Najważniejsze dla mnie to rozpoznanie potrzeb, dobranie odpowiedniego treningu i 100% zaangażowania. Jestem trenerem kulturystyki, kettlebell – ćwiczenia z odważnikami i systemów podwieszanych TRX. Zapraszam wszystkich na moje zajęcia budujące sylwetkę, zwiększające wytrzymałość i poprawiające kondycję.