O nas

Jeśli szukasz nowoczesnego miejsca, gdzie panuje rodzinna atmosfera, można się zrelaksować i świetnie spędzać wolny czas to dobrze trafiłeś.

Staramy się by każdy czuł się swobodnie, zadbał o swoje ciało, zdrowie oraz ćwiczył umysł i wytrwałość.

Nasz klub, który stawia na propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia (zajmujemy się przygotowaniami  do zawodów m.in. kulturystycznych, fitness) powstał z pasji i miłości do sportu. Tworzą go ludzie, którzy podzielają tę pasję, są naprawdę zaangażowani w aktywne spędzanie wolnego czasu, dla których ruch stał się częścią życia.

Klub wyposażony jest w profesjonalny sprzęt siłowy oraz fitness. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, stale podnoszący swoją wiedzę i umiejętności.

Zapewniamy Wam niezbędną przestrzeń potrzebną do treningu i relaksu. Nasz klub to ponad 1200 m2 klimatyzowanej powierzchni, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Siłownia

Podzielona na trzy strefy: wolnych ciężarów, funkcjonalną oraz maszyn stosowych. Dysponujemy sprzętem takich firm jak TECHNOGYM, HES, SEWIM. Zapewniamy imponujący wybór sprzętu oraz komplet hantli o różnym obciążeniu, by każdy mógł dostosować je do własnych potrzeb i możliwości. Jesteśmy po modernizacji obiektu, a wszystko po to by czas spędzony w naszym klubie był możliwie najbardziej atrakcyjny! Nad bezpieczeństwem klientów czuwają wykwalifikowani trenerzy, którzy chętnie doradzają i dzielą się swoim doświadczeniem.

Strefa Cardio

Jest to niezależna (na piętrze), obszerna strefa do wykonywania ćwiczeń cardio. Znajdują się w niej takie urządzenia jak rowerki stacjonarne, bieżnie, steppery, czy trenażery (orbitreki), prestiżowych marek jak TECHNOGYM, CYBEX, PRECOR.  Ponieważ wysiłek cardio bywa monotonny, w sali zamontowaliśmy telewizory. Po zakończeniu treningu klubowicze mają możliwość wykonania ćwiczeń stretchingowych w specjalnie przygotowanej strefie rozciągania (drabinki, materace, karimaty, piłki, rollery, gumy/taśmy, bosu, stepy itd.), będącej naturalnym dopełnieniem strefy cardio.

Sala Fitness

W naszym klubie znajdziecie przestronną salę fitness, z której może korzystać  jednocześnie nawet 30 osób. Wyposażyliśmy ją w profesjonalny systemem audio oraz wysokiej jakości sprzęt firmy TIGUAR. Do dyspozycji klubowiczów są: stepy, hantle, piłki do pilatesu, piłki fitnessowe, taśmy typu TRX, sztangi, gumy, wałki, maty.

Jeśli masz problem z motywacją, to pamiętaj że wzrasta ona w towarzystwie innych ćwiczących! Warto więc zacząć przygodę z aktywnym trybem życia właśnie od zajęć grupowych. Czeka na Was doświadczona kadra instruktorska, która w sposób profesjonalny zaplanuje zajęcia, wykorzystując swoje doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje.

Sauna Fińska/Łaźnia Parowa

Relaks po ciężkim treningu zapewni naszym Klubowiczom wieloosobowa sauna fińska oraz łaźnia parowa. Pobyt w saunie pozwoli rozluźnić mięśnie, odprężyć organizm, pobudzi układ odpornościowy, a także wzmocni naczynia krwionośne. Saunę poleca się również osobom z takimi dolegliwościami jak: bóle stawów, trądzik pospolity, atopowe zapalenie skóry, stres, naciągnięte mięśnie, bóle korzonkowe czy zaburzenia snu.

Solarium

W naszym klubie oferujemy możliwość bezpiecznego i komfortowego opalania w solarium Ergoline Avantgarde 600.

Dodatkowo

W recepcji klubu możecie zaopatrzyć się w wodę lub inne napoje by dostarczyć odpowiednią ilość płynów a także odżywki i suplementy by zmaksymalizować efektywność ćwiczeń.

W klubie została również wyznaczona strefa relaksu, w której po ukończonym treningu możecie odpocząć, popijając wysokiej jakości shake’i proteinowe lub spożywając posiłki dietetyczne przygotowane przez firmą SPORTFOOD i wiele innych.

Zapraszamy 🙂